ŠBK Fándly Sereď – BK Inter Bratislava              39:85 (15:54)
Mizerík 10, Vranka 10, Hatnančík 9, Hrubý 8, Moncoľ 2, Baša, Cicák, Deák, Huňady, Greguška, Mihalovič, Ščípa

Mladší minibasketbalisti nastúpili posledný krát v sezóne na domáci zápas proti silnému Interu. Súper disponoval viacerými vysokými hráčmi, ktorým naši chlapci konkurovať nemohli. Inter od začiatku zápasu diktoval tempo hry, bol lepší vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene zápas vyhral. Po dohovore počas polčasovej prestávky chlapci získali viac sebavedomia, začali lepšie brániť a odmenou im bolo víťazstvo v tretej štvrtine ! (14:7). Celkovo bol druhý polčas o mnoho lepší ako prvý a dokázali sme so súperom odohrať vyrovnanejšiu partiu ako prvý polčas. Druhý polčas sme prehrali iba o 7 bodov (24:31). Dobrý výkon podali chlapci aj v druhom zápase 3×3, keď sa našich chlapcom podarilo súpera zdolať 12:8. Všetci celý zápas príkladne bojovali, no vypichol by som jedno meno. Tomáš Hatnančík dnes ukázal, že sa netreba súpera báť a nemal problém hrať s o 2 roky staršími chlapcami. Patril dnes medzi najlepších hráčov na ihrisku.
Dúfame, že sa na tejto pozitívnej vlne povezieme aj do ďalšieho zápasu, ktorý bude pre nás posledný v tejto sezóne a odohráme ho na palubovke Nitry v sobotu 19.5.