BK Gabko Senec – ŠBK Fándly Sereď               62:39 (38:20)
Vranka 18, Beno 8, Hrubý 5, Harčár 4, Cicák 2, Mihalovič 2
BK Gabko Senec – ŠBK Fándly Sereď               46:36 (26:20)
Beno 12, Hrubý 8, Vranka 8, Hrubý 4, Cicák 2, Mihalovič 2

Starší minibasketbalisti nastúpili v predohrávke na palubovke Senca. V prvom zápase sme nezachytili úvod zápasu (18:5) a súper do konca zápasu nám nedovolil priblížiť sa. Veľmi nás môže mrzieť, že sme nepremenili až 19 trestných hodov, čo nás obralo o lepší výsledok. Po dohovore po prvom zápase chlapci zapli na vyššie obrátky a po celý zápas dokázali držať so súperom krok. Podarilo sa nám premieňať aj trestné hody. No v druhom polčase sme sa nevyhli hluchým pasážam, čo súper využil a odskočil nám na 10 bodový rozdiel, ktorý sme už nedokázali dotiahnuť. Pokiaľ chceme vyhrávať vyrovnané zápasy, nesmieme poľaviť ani minútu a hrať koncentrovane počas celého zápasu. V oboch zápasoch sme sa trápili s agresívnou obranou domácich, keď sme si nevedeli poriadne prihrať, čo nás stálo výhru v druhom zápase.
Ďaľšie zápasy odohrajú starší minibasketbalisti v sobotu 17.11. v Komárne.