ŠBK Junior Levice – ŠBK Fándly Sereď         46:52 (29:33)
Truong Q. 19, Beno 8, Godály 6, Mizera 6, Pasternák 6, Truong H. 3, Pekarík 2, Vranka 2
ŠBK Junior Levice – ŠBK Fándly Sereď          49:52 (32:24)
Truong Q. 18, Godály 16, Mizera 8, Pasternák 4, Hrubý 3, Vranka 2, Truong H. 1

Mladší žiaci nastúpili v sobotu 10.11. v Leviciach. Očakávali sa vyrovnané zápasy, čo sa aj do bodky naplnilo. Oba zápasy sa niesli v podobnom duchu. Úvod zápasov patril našim chlapcom, potom sa súper prebudil a zápasy vyrovnal, no záver zápasov bol v jasnej réžií našich chlapcov, keď skvelými obratmi dokázali v Leviciach vybojovať 2 výhry. Chlapcov treba pochváliť za bojovnosť, nasadenie a nezlomnosť, keď aj za negatívneho stavu dokázali zápasy otočiť a vyhrať. V prvom zápase o víťazstve rozhodla štvrtá štvrtina, ktorú chlapci vyhrali 17:4 a v druhom zápase to bol úsek medzi treťou a štvrtou štvrtinou, ktorý vyhrali 18:2.
Ďalšie zápasy odohrajú mladší žiaci v sobotu 24.11. doma proti BSC Bratislava o 9:00 hod. v telocvični ZŠ J.A. Komenského.