ŠBK Fándly Sereď – MBK AŠK Slávia Trnava                 60:40 (36:15)
Hrubý 18, Beno 13, Mizerík 12, Vranka 11, Greguška 2, Hatnančík 2, Huňady 2, Baša, Cicák, Deák, Gyorodi, Harčár, Mihalovič

Mladší minibasketbalisti nastúpili na svoj predposledný domáci zápas proti Trnave. Očakával sa vyrovnaný zápas, pretože v Trnave sa našim chlapcom podarilo vyhrať iba o 6 bodov. Síce sme na začiatku prehrávali 0:4, no následnou skvelou šnúrou 22:0 sme si vytvorili dostatočný náskok, ktorý sme do konca zápasu udržiavali. V druhom polčase sa chlapci s výsledkom uspokojili a nie všetci dokázali hrať naplno, čoho výsledkom bola prehra v druhom polčase. Do budúcna sa treba takýchto výpadkov vyvarovať. Príležitosť dnes dostali všetci hráči a opäť sa každému podarilo skórovať, či už v normálnom zápase, alebo v zápase 3×3.
Najbližší, posledný domáci, zápas odohrajú mladší mini v sobotu 5.5. s Interom Bratislava o 9:00 hod.