MBK AŠK Slávia Trnava – ŠBK Fándly Sereď                               59:41 (29:29)
Valach 14, Harčár 9, Urbánek 6, Écsi 4, Hatnančík 4, Židek 4

Mladší minibasketbalisti odohrali svoj posledný zápas vonku na palubovke Trnavy. Na zápas sme cestovali v oklieštenej zostave iba s 10 hráčmi, pričom jeden hráč nastúpil s chorobou. Začiatok zápasu sme zvládli na výbornú, keď sme vyhrali prvú štvrtinu 23:10 a nič nenaznačovalo k tomu, aby sme zápas nedotiahli do úspešného konca. No to, čo sa dialo v ďalších troch štvrtinách, nepredpokladal nikto. Ďalšie 3 štvrtiny podali chlapci bezduchý výkon, bez žiadnej bojovnosti a snahy. Úplný opak toho, čo predviedli na turnaji v Ostrave. Súper nám uštedril poriadnu lekciu. To, ako sa má bojovať a hrať naplno nám chlapci z Trnavy ukázali počas celého zápasu a žiadna lopta nebola pre nich stratená. Klobúk dole pred súperom, ktorý sa nebál a hral bez rešpektu, napriek tomu, že v januári s nami prehral o 50 bodov.
Toto družstvo má istotne naviac a je v ňom potenciál. Jediný, kto si v dnešnom zápase splnil svoju úlohu bol Mišo Poláš, ktorý aj napriek tomu, že neskóroval, bojoval o každú loptu. Ostatní sa len prizerali, ako súper poľahky skóruje.
Mladších mini čaká posledný zápas sezóny, kde majú možnosť napraviť si chuť a ukázať na čo majú, doma proti Karlovke Bratislava „A“