ŠBK Fándly Sereď – ŠŠK BSC Bratislava                   61:42 (26:24)
Truong Q. 24, Mizera 16, Godály 10, Pasternák 7, Kusý 2, Mizerík 2
ŠBK Fándly Sereď – ŠŠK BSC Bratislava                   54:56 po 2. predĺžení (24:28,44:44,52:52)
Truong Q. 20, Mizera 16, Pasternák 7, Truong H. 5, Godály 2, Mizerík 2, Pekarík 2

Mladší žiaci nastúpili na ďalšie kolo prvýkrát na domácej palubovke proti družstvu ŠŠK BSC Bratislava. Už minulú sezónu, hlavne v odvetnom zápase v Bratislave, sme dokázali hrať so súperom vyrovnanú partiu. Verili sme, že by sa nám mohlo konečne podariť tohto súpera zdolať. Prvý polčas prvého zápasu sa niesol vo vyrovnanom duchu. No v druhom polčase naši chlapci zabrali, nedovolili súperovi poľahky skórovať a v útoku predviedli pár jednoduchých zakončení z rýchlych protiútokov, čím si vytvorili rozhodujúci náskok, ktorý už vo štvrtej štvrtine nepustili. V druhom zápase už našim chlapcom dochádzala trochu para, nedokázali si vypracovať rýchle protiútoky a tak bol celý zápas ako na hojdačke. Raz sme viedli my o pár bodov, na čo súper odpovedal šnúrou, aby zase on viedol o pár bodov. Zápas bol veľmi dramatický a vyústil až do druhého predĺženia, kedy sa hosťom podarilo zvíťaziť o 1 kôš. K jednému či druhému predĺženiu nemuselo vôbec prísť, keby naši chlapci premieňali jasné šance spod koša.
Za zmienku stojí jeden fakt, že chlapci úspešne napredujú. Minulú sezónu sme doma s týmto družstvom prehrali 35:59 a 41:59 a za necelý rok naši chlapci dokázali tohto súpera zdolať o 20 bodov.

Ďalší dvojzápas odohrajú mladší žiaci na horúcej pôde BK Lokomotíva Sereď v sobotu 8.12.