ŠBK Fándly Sereď – BKM SPU Nitra                 68:47 (37:20)
Vranka 20, Beno 10, Hrubý 8, Mizerík 8, Harčár 6, Hatnančík 6, Huňady 5, Moncoľ 4, Greguška 1, Baša, Deák, Mihalovič, Ščípa

V nedeľu 8.4. nastúpili mladší mini v dohrávanom stretnutí proti Nitre. Dobrý výkon zo soboty chceli zopakovať a zaknihovať si víťazstvo. Už od začiatku začali všetci hráči makať naplno, o čom svedčí výsledok prvej štvrtiny (22:2). Náskok počas zápasu narastal až na 40 bodov, kde potom dostali príležitosť aj ostatní hráči, čo súper využil na skorigovanie rozdielu v skóre. Chcem pochváliť každého jedného hráča, ktorý v zápase nastúpil, za bojovnosť a nasadenie. Takisto treba pochváliť chlapcov aj za výbornú obranu, keď v prvej a tretej štvrtine sme inkasovali spolu len 6 bodov.
Po zápase chlapci dostali odmenu v podobe ovocnej torty za zvládnutý zápas aj za úspešný turnaj v Prahe, ktorý absolvovali cez Veľkú Noc.
Ďalší zápas odohrajú mladší mini už v piatok 13.4. o 15:00 hod. doma proti Leviciam. Príďte povzbudiť našich chlapcov.