BK Junior Komárno – ŠBK Fándly Sereď            32:43 (21:26)
Vranka 13, Hrubý 7, Cicák 6, Écsi 4, Mizerík 4, Harčár 3, Bombera 2, Hatnančík 2, Huňady 2, Baša
BK Junior Komárno – ŠBK Fándly Sereď            29:36 (12:15)
Mizerík 8, Hrubý 7, Harčár 5, Hatnančík 4, Bombera 3, Cicák 3, Baša 2, Huňady 2, Vranka 2, Écsi

Už v piatok 16.11. cestovali starší minibasketbalisti do Komárna. Súper to bol pre nás neznámy, keďže sme sa s ním ešte nestretli. V obidvoch zápasoch sme sa trápili so zakončením spod koša a s laxným prístupom, ktorý nás mohol stáť výhru v oboch zápasoch. Chlapci si musia uvedomiť, že treba bojovať a snažiť sa od začiatku do konca a nie len pár minút. Ak všetci zabrali naplno, tak sme súperovi dokázali odskočiť, no po pár minútach náš náskok súper stiahol, keď sme sa opäť nesústredili na hru. Česť niektorým hráčom, ktorí bojovali a snažili sa počas celého zápasu. Do budúcna sa budeme musieť snažiť vyvarovať sa takýmto výpadkom, pokiaľ chceme porážať aj kvalitnejších súperov a lepšie počúvať pokyny trénera.
Dobrým signálom je, že v poslednej dobe sa každému darí skórovať, či už v jednom alebo druhom zápase. Neuveriteľný moment v druhom zápase ukázal iba 9-ročný Tomáš Hatnančík, ktorý na konci tretej štvrtiny premenil ďalekonosný pokus asi z 8 metrov od koša.
Ďalší dvojzápas odohrajú starší mini už konečne doma a to v sobotu 1.12. proti Leviciam o 9:00 hod. v telocvični ZŠ J. Fándlyho.