ŠBK Fándly Sereď – MBK Karlovka Bratislava „A“              40:70 (22:29)
Urbánek 12, Baša 10, Écsi 8, Harčár 4, Valach 4, Bakó 2

Mladší minibasketbalisti odohrali posledný zápas v sezóne doma proti bratislavskej Karlovke. Do posledného zápasu sme nastúpili bez Tomáša Hatnančíka s cieľom odohrať dobrý zápas a sťažiť kvalitnému súperovi cestu za víťazstvom. Úvod zápasu sme zvládli výborne a nedovolili sme súperovi odskočiť a dokázali sme s ním hrať vyrovnanú partiu. Na začiatku druhej štvrtiny sme sa dokonca dostali do vedenia 18:15, na čo súper odpovedal šnúrou 0:10 a pred polčasom si spravil mierny náskok. Úvod druhého polčasu sme vôbec nezachytili a súper šnúrou 10:0 rozhodol o víťazstve v zápase.
Prvý polčas zvládli chlapci výborne a každý jeden si svoju úlohu plnil na 100 %. Dobre sme bránili a nemali sme veľký problém presadzovať sa aj v útoku, kde nás v prvom polčase potiahol Tomáš Baša a v druhom Jakub Urbánek. No opäť sme sa nevyhli hluchým pasážam a proti takému skúsenému súperovi, akým Karlovka je, sa nám to vypomstilo. Dobrým pozitívom je, že sa chlapci sa silného súpera nezľakli a v prvom polčase hrali bez rešpektu. Škoda, že sme výborný výkon z prvého polčasu nepreniesli aj do toho druhého.
Mladší mini sa tak umiestnili na konečnom 5. mieste, v tabuľke 3×3 sme dokonca na 4. mieste. Chalani sa od začiatku sezóny postupne zlepšovali a je na nich vidieť progres, ktorý od septembra zaznamenali. Gro družstva tvorili hráči, narodení v roku 2009 a tak sme nemohli čakať zázraky. Veríme, že im táto zahrievacia sezóna prospela a v ďalšej sezóne zúročia tieto skúsenosti.