Priebežná tabuľka mladších žiakov

PorTímZVPDalDostalB
1221931491109841
220200163372240
3201010953121030
420812937111628
5226161152128528
620614908120026
720317878132123
Z – počet zápasov V – počet výhier P – počet prehier B – počet bodov

 

SÚŤAŽNÉ ZÁPASY

06.04.2019
ŠBK Fándly Sereď – BK Lokomotíva Sereď                43:75 (18:36)
Truong Q. 14, Mizera 9, Vranka 6, Pekarík 5, Godály 4, Truong H. 4, Pasternák 2, Hrubý 1
ŠBK Fándly Sereď – BK Lokomotíva Sereď                28:87 (14:42)
Truong Q. 8, Hrubý 7, Pekarík 4, Truong H. 4, Godály 2, Vranka 2, Pasternák 1

31.03.2019
ŠBK Fándly Sereď – BKM SPU Nitra                        42:55 (14:26)
Mizera 13, Truong Q. 8, Hrubý 7, Pasternák 5, Truong H. 4, Vranka 3, Beno 2
ŠBK Fándly Sereď – BKM SPU Nitra                          47:58 (25:21)
Mizera 15, Vranka 11, Pekarík 8, Truong Q. 6, Hrubý 5, Truong H. 2

23.03.2019
ŠŠK BSC Bratislava – ŠBK Fándly Sereď                     38:41 (11:20)
Mizera 18, Godály 7, Truong Q. 6, Vranka 5, Pasternák 2, Truong H. 2, Hrubý 1
ŠŠK BSC Bratislava – ŠBK Fándly Sereď                    63:54 (36:21) 
Godály 12, Pasternák 10, Truong Q. 8, Kusý 7, Mizera 7, Pekarík 4, Truong H. 4, Vranka 2

09.03.2019
ŠBK Fándly Sereď – ŠBK Junior Levice                      51:50 (28:21)
Mizera 15, Truong Q. 13, Godály 7, Vranka 5, Pekarík 4, Pasternák 3, Hrubý 2, Kusý 2
ŠBK Fándly Sereď – ŠBK Junior Levice                     41:49 (11:27)
Truong Q. 19, Mizera 13, Pekarík 4, Godály 2, Vranka 2, Hrubý 1

25.01.2019
BK Inter Bratislava – ŠBK Fándly Sereď                  76:27 (36:10)
Truong Q. 12, Mizera 5, Truong H. 4, Godály 2, Hrubý 2, Mizerík 2
BK Inter Bratislava – ŠBK Fándly Sereď                   60:47 (35:24)
Truong Q. 16, Mizera 13, Godály 10, Kusý 2, Mizerík 2, Pasternák 2, Pekarík 2

12.01.2019
ŠBK Fándly Sereď – MBK AŠK Slávia Trnava            56:51 (22:23)
Mizera 22, Truong Q. 15, Godály 10, Kusý 6, Hrubý 2, Pekarík 1, Cicák, Mizerík, Pasternák, Šarvaic, Truong H.
ŠBK Fándly Sereď – MBK AŠK Slávia Trnava            65:42 (39:19)
Godály 20, Mizera 15, Kusý 12, Hrubý 4, Truong Q. 4, Truong H. 4, Vranka 4, Pasternák 2, Cicák, Mizerík, Pekarík, Šarvaic

08.12.2018
BK Lokomotíva Sereď – ŠBK Fándly Sereď              60:47 (36:29)
Truong Q. 19, Mizera 13, Hrubý 6, Godály 5, Pasternák 2, Pekarík 2
BK Lokomotíva Sereď – ŠBK Fándly Sereď              86:44 (47:22)
Truong Q. 14, Vranka 10, Mizera 8, Pasternák 4, Pekarík 4, Beno 2

24.11.2018
ŠBK Fándly Sereď – ŠŠK BSC Bratislava                   61:42 (26:24)
Truong Q. 24, Mizera 16, Godály 10, Pasternák 7, Kusý 2, Mizerík 2
ŠBK Fándly Sereď – ŠŠK BSC Bratislava                   54:56 po 2. predĺžení (24:28,44:44,52:52)
Truong Q. 20, Mizera 16, Pasternák 7, Truong H. 5, Godály 2, Mizerík 2, Pekarík 2

10.11.2018
ŠBK Junior Levice – ŠBK Fándly Sereď                    46:52 (29:33)
Truong Q. 19, Beno 8, Godály 6, Mizera 6, Pasternák 6, Truong H. 3, Pekarík 2, Vranka 2
ŠBK Junior Levice – ŠBK Fándly Sereď                    49:52 (32:24)
Truong Q. 18, Godály 16, Mizera 8, Pasternák 4, Hrubý 3, Vranka 2, Truong H. 1

13.10.2018
BKM SPU Nitra – ŠBK Fándly Sereď                        39:35 (23:17)
Truong Q. 17, Mizera 6, Pasternák 4, Pekarík 3, Vranka 3
BKM SPU Nitra – ŠBK Fándly Sereď                         34:50 (17:21)
Truong Q. 19, Mizera 7, Pasternák, 7, Pekarík 7, Bédi 4, Mizerík 4, Šarvaic 2

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY

15.09.2018    Turnaj v Bánovciach nad Bebravou
ŠBK Fándly Sereď – SKB Zlín                                      32:15 (13:9)
Hrubý 13, Mizera 6, Pasternák 4, Truong Q. 4, Beno 3, Truong H. 2
ŠBK Fándly Sereď – BBK Bánovce n. Bebravou       24:19 (10:11)
Truong Q. 10, Pasternák 4, Godály 4, Beno 2, Mizera 2
ŠBK Fándly Sereď – ŠBK Handlová                            22:17 (11:6)
Mizera 8, Godály 4, Truong Q. 4, Truong H. 3, Hrubý 2, Beno 1